Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
94 posty 103 komentarze

In Nomine Veritatis.

Kasper Gondek - Obiektywna rzeczywistość - Rozum - Własny Interes, Egoizm - Kapitalizm

O totalitarnych zapędach posła Hofmana... ale nie tylko.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jak widać polscy parlamentarzyści pozazdrościli twórczej weny kolegom-biurokratom z Brukseli i trudzą się wielce, by dogonić w końcu ten mityczny „Zachód”.

P { margin-bottom: 0.08in; }A:link { }

 

Jak widać polscy parlamentarzyści pozazdrościli twórczej weny kolegom-biurokratom z Brukseli i trudzą się wielce, by dogonić w końcu ten mityczny „Zachód”. Wprawdzie wysiłki w maksymalnym zbiurokratyzowaniu kraju trwają w najlepsze już od dawna, teraz jednak Polska, za sprawą klubu parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości, a zwłaszcza WCz Adama Hofmana, wejdzie już na poziom wyższy znacznie niż poprzednio i zainteresuje się... żywieniem Polaków! 

Moglibyśmy zastanawiać się długo czy są granice faszyzmu których polscy politycy by nie przekroczyli, gdybaniem jednak nic się nie osiągnie, o czym najlepiej wie sam poseł Hofman, który powołując komisję ds. narodowego programu zdrowego żywienia od słów chce przejść do czynów i już grozi, że efektem pracy wspomnianej komisji będzie ustawa całkowicie zakazująca „niezdrowego jedzenia” w szkołach.

Pytań oczywiście można by mieć kilka: Przede wszystkim, czy opiekuńcze łapska PiS zakażą jedynie handlu „niezdrową żywnością” na terenie placówek edukacyjnych, czy też może powstanie kolejnych kilka etatów urzędniczych w każdej szkole, kontrolujących, czy aby żaden rodzic w porywie szaleństwa nie wepchnął był swojemu dziecku do plecaka paczki czipsów? Dalej – kto ustalał będzie takie zdrowe menu, bo przecież wiadomo, iż diety różnią się między sobą znacznie, a twórca każdej z nich przekonuje, że zbawienne skutki dla ludzkiego organizmu ma tylko ta jego autorstwa.

Odpowiedzi poznamy być może niedługo, choć ja – optymista, wciąż jeszcze liczę, że są w kraju naszym normalni zdrowi ludzie, którzy na totalitarne zapędy PiS i WCz posła Hofmana odpowiedzą już w wyborach (a może wcześniej???) i pokażą socjalistom, że czas bolszewickiej rewolucji minął bezpowrotnie. Jednak póki jeszcze lewica spod znaku PiS jest tolerowana, taki to dzisiejszy „bohater” mojego wpisu, towarzysz Hofman, dokazuje sobie bezkarnie na dodatek kłamiąc własnym wyborcom w żywe oczy mówiąc np. że „zdrowa dieta w szkole może być wprowadzona za darmo”.
Nigdy lewicy nie podejrzewałem o uczciwość, nigdy też nie zgrzeszyłem wiarą, iż członkowie takich tam PiSów czy Platform Obywatelskich mogą w tematach na które się wypowiadają posiadać niezbędną wiedzę. Do rzeczy: żadna dieta – zdrowa, chora czy niezdiagnozowana, nie może być NIGDY bezpłatna. NIGDY, bo nawet w najczystszym komuniźmie ktoś musiałby pracować na to, bo drugi otrzymał coś-tam bez płacenia. Słowa WCz Adama Hofmana dowodzą jedynie, że politycy za naturalne uznali już, że to co otrzymują na koszt podatników jest jak manna z nieba, czemu oczywiście dziwić się nie można patrząc na parlamentarzystów którzy w twórczym biurokratycznym zapale ani pomyślą o uczciwej pracy, której owoce – jak wszyscy zwykli, szarzy obywatele, musieliby szanować.

Ale wracając do tematu,
W normalnym państwie tylko rodzic może decydować o własnych dzieciach, tak samo tylko posiadacz decyduje o swojej prywatnej własności. Państwo socjalistyczne niemoralne jest dlatego, że występuje przeciw naturze – odbiera władzę rodzicielską rodzicom, tak jak rozmaitymi podatkami konfiskuje prywatną własność posiadaczom. A wszystko co występuje przeciw normalności i naturze musi prowadzić do upadku! Dlatego, wbrew pozorom, dobrze brzmiące hasła walki o zdrowie dzieci są tak samo złe jak wszelkie inne przejawy socjalistycznego barbarzyństwa ponieważ:
1. Niszczą rodzinę jako strukturę strukturę, minimalizując autorytet rodziców.
2. Występują przeciw wolnej woli człowieka, który ma naturalne prawo do samostanowienia o sobie.
3. Zdejmują z ludzi odpowiedzialność przekładając ją na państwo, tym samym doprowadzają społeczeństwo do uzależnienia się od przywódców, co de facto dzieli ludzi na dwie grupy Panów – polityków i niewolników – resztę.
4. Otwiera państwu drogę do jeszcze szerszej ingerencji w życie ludzi, tym samym doprowadzając z pewnością do kolejnych nadużyć.

Problemem naprawdę nie jest to, że jeden rodzic na stu niewłaściwie zajmował będzie się swoimi dziećmi! Problemem jest to, że ktokolwiek śmie w to „zajmowanie się” ingerować, a jeszcze, nie daj Boże, nagłaśniać to publicznie! Działanie państwa w sferach do których państwo nie jest potrzebne ZAWSZE przynosi efekty odwrotne do zamierzonych, chyba że uznać należy, że totalitarne państwo celowo działa na szkodę własnych obywateli.

Ale jest też jeden aspekt pozytywny – scena polityczna w Polsce zaczyna się klarować. Łże-prawica taka jak PiS po wielu latach kłamstw zaczyna przyznawać się do faktycznie wyznawanej ideologii. Jakiś czas temu WCz Jarosław Kaczyński powiedział np. „My nie boimy się żadnych zarzutów, niech nam mówią, że jesteśmy lewicowi, może i po trosze jesteśmy”, później działacze PiS przebąkiwać zaczęli, nieśmiało bo nieśmiało, o możliwej koalicji z SLD, która to koalicja, dla bacznego obserwatora, nie mogłaby być faktycznie zaskoczeniem.
JE Donald Tusk przyznaje się natomiast do bycia socjal-demokratą bojąc się chyba, że na kłamstwach odnośnie swoich „liberalnych poglądów” straciłby więcej niż na niezrealizowanych obietnicach z expose.

No i cieszy też rzecz jeszcze jedna – byłem skłonny podejrzewać, że posłowie Wipler i Gowin odchodząc z partii-matek uczynili jedynie z góry zaplanowany ruch i tworząc własne struktury pozostawiają drogę ucieczki dla nie do końca skompromitowanych kolegów ze skompromitowanych partii.
Po rozdmuchanej aferze z pobiciem WCz posła Wiplera on przynajmniej wydaje się być już poza podejrzeniami – gorliwość z jaką dziennikarze usłużnych mediów rzucili się nań usiłując z posła Wiplera uczynić awanturnika i pijaka, zdaje się przemawiać na rzecz braku politycznych koneksji i układów lidera Fundacji Republikańskiej. A kto nie z agenturą ten z nami? Miejmy nadzieję.


Kasper Gondek, Junta.pl

KOMENTARZE

 • @ autor
  Szczyt głupiej propagandy. Do finezji JKM'a masz kolego tak daleko jak do księżyca ! Dawno nie pałowałem, masz u mnie jedną.
 • @cyborg 08:48:32
  ode mnie też .
 • bry,
  czemu nie ma numeru tel. do biura ne24 i czemu nie ma nazwisk tych gości co są jako admin1, admin2 tudzież justyna tu - http://www.neon24.pl/static/o-nas

  narka
 • Czemu ma służyć ta zadaniowa notka na pudle?
  Kto ją zdecydował się promować? No ale pewnie wpisuje się w linię programowa "Redakcji". Oprócz tego banowanie, cenzurowanie niewygodnych wpisów. I jak zwykle wszystko anonimowo. Ale wolność słowa na Neonie24!
 • @DelfInn 13:16:27
  Aha, proszę się nie obruszać za brzydkie słowo, jakiego użyłem. Ono wynika z tego, co - wedle mojej wiedzy - uczyniono. Jest więc nie bluzgiem ale świadectwem. Przykro mi, jeśli byłoby prawdą. Mam nadzieję, że to jakieś nieporozumienie.

  Pozdrawiam serdecznie

  DelfInn
 • @DelfInn 13:20:42
  To niestety nie jest nieporozumienie ale celowe działanie. Chcą się wszystkich niewygodnych pozbyć. Wojtas już czeka - jak zapodal Spirito - na objęcie Polskiej Racji Stanu aby tam promować swoje antypolskie paszkwile j herezje pod nazwą Cywilizacja Polska.
 • @Mind Service 13:29:45
  W nosie tam. chce numer telefonu na PW - proste - i żeby wyjaśnic sprawe - drugie proste. dzieki tobie za odzew bo podtrzymales oglad. zobaczymy jak zareaguja. Halo!
 • @DelfInn 13:32:39
  Chłopie! Oni w ogóle nie reagują od wielu dni. Na notki, komentarze nie ma żadnej odpowiedzi. Po prostu palą goopa. Taka strusia strategia.
 • @Mind Service 13:37:02
  A masz tel? Hm... ale jak mówisz ze tak, to może damy tak...
 • @DelfInn 13:38:41
  Nie mam ani tel ani email. Tylko zaufani znają a ja do nich nie należę
 • @Mind Service 13:52:08
  spoko. mamy prawo do 5. notek dziennie...

  swoja drogą, co to za przedsiębiorstwo, z którym nie można skontaktować się normalnie, tak?
 • Po ocenie wpisu widać
  Poziom nie tylko intelektualny, ale także moralny osób oceniający.

  "Dawno nie pałowałem"

  Faktycznie, milicja już dawno żadnych pogromów i przesłuchań nie robiła. A może to i lepiej?
 • to zależy
  jeżeli po prostu powstanie "shit-list" na której będą te wszystkie czipsy, batoniki i inne frykasy prosto z rafinerii, nawalone cukrem i barwnikami to bardzo dobrze. Małe dzieci w szkołach nie mają jakiejś "wolnej woli" więc trzeba je chronić.
  Oczywiście, jeżeli miałoby to się równać jakiejś monstrualnej biurokracji to nie, ale to raczej nie jest potrzebne.
  A dorosły może sobie wcyndalać nawet czyste MSG, wolno!
 • "autor"!
  Czy ty wiesz, na co powinieneś się leczyć??? Zamieniłeś się na łby i dlatego piszesz takie bzdury!!!
 • @zibi 16:56:17
  "Czy ty wiesz, na co powinieneś się leczyć??? Zamieniłeś się na łby i dlatego piszesz takie bzdury!!!"

  Ja pierdzielę..............................
  ZIBI .................
  Umiesz zrobić KOPIUJ - WKLEJ z innymi zdaniami niż standardowym:
  "wpisz w google zamach warszawski - tak to było"

  WOOOOOOOWWWWWWWWWWWWWWW
  Jestem pod wrażeniem.
  Widać masz lepszy zasięg i więcej SMSów prowadzących dochodzi
  :D :D
 • @ALIK 18:59:18
  Te zadaniowy, ile ci płacą za zagłuszanie dyskusji takim bełkotem?
 • @Mind Service 19:32:45
  zapytaj hoFFmana bezpośrednio
 • @ALIK 20:10:38
  Tylko obrażać potrafisz? Wypad stąd!
 • @Mind Service 20:13:34
  Nie.
  Potrafię też durniowi dać w pysk.

  A jeśli Ci się coś nie podoba to zawsze sam możesz zrobić wypad.
  Za 5 dni sabat więc kolejny sekciarz zapewne na zlocie mile będzie widziany.
 • @ALIK 20:24:24
  Ale Twoje słowa ALIK zabolały czołowego PiSslama na Neonie, nawet notkę poświecił lamentując nad tym że jego "uprzejme donosy" na Twoją osobę są rzekomo "nierozpatrywane". Nie może na nieswoim blogu banować niesekciarskich wypowiedzi, u kalksteinowców banowanie to taki przejaw "wolności słowa i niezależnej myśli". Ale i tak jest dobrze, na razie tylko banują, co by było gdyby wzorem ich idoli wsadzali do Guantanamo?
  Widać jak prawda podana bezpośrednio boli sekciarskich wyznawców karła z Żoliborza:)
  TAK TRZYMAJ!!!
 • @Warlord 23:45:37
  "@ALIK 20:24:24
  Ale Twoje słowa ALIK zabolały czołowego PiSslama na Neonie, nawet notkę poświecił lamentując nad tym że jego "uprzejme donosy" na Twoją osobę są rzekomo "nierozpatrywane"."

  Widziałem :D
  Gówniarzeria była i zawsze będzie gówniarzerią. Ale tak to bywa jak merytorycznie nie da się rady odeprzeć prostych argumentów. A im są one prostsze tym mocniej boli :D

  U siebie mają łatwo:
  1- BAN zbiorczy u całej sekty
  2- szybkie wycięcie komentarzy

  A w cudzym blogu tzw. "dupa blada" - trza prosić o pomoc :D
 • @Warlord 23:45:37
  " jego "uprzejme donosy" na Twoją osobę"

  - krew z krwi
  - mentalność nie łatwo zmienić - można się kryć, ale tylko do czasu :D
 • @Warlord 23:45:37
  " u kalksteinowców banowanie to taki przejaw "wolności słowa i niezależnej myśli"

  To dobre określenie :D
  Pzdr.
  Tnx.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY