Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
94 posty 103 komentarze

In Nomine Veritatis.

Kasper Gondek - Obiektywna rzeczywistość - Rozum - Własny Interes, Egoizm - Kapitalizm

Operacja Dniepr – czyli co wspólnego ma Ukraina z Czechosłowacją.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

20 sierpnia 1968 roku wojska Układu Warszawskiego dokonały inwazji na Czechosłowację w ramach tzw. Operacji Dunaj. 1 grudnia 2013 roku WCz. Jarosław Kaczyński w Kijowie domagał się przed tłumami rozwścieczonego ludu „europeizacji” Ukrainy.

P { margin-bottom: 0.08in; }A:link { color: rgb(0, 0, 128); text-decoration: underline; }

20 sierpnia 1968 roku wojska Układu Warszawskiego dokonały inwazji na Czechosłowację w ramach tzw. Operacji Dunaj.
1 grudnia 2013 roku WCz. Jarosław Kaczyński w Kijowie domagał się przed tłumami rozwścieczonego ludu „europeizacji” Ukrainy.
Czy te dwa wydarzenia mają ze sobą coś wspólnego? Oczywiście, że tak!
Interwencja Układu Warszawskiego i interwencja prezesa PiS miały dokładnie takie same cele. W obydwu przypadkach celem było pogrążenie zaatakowanego kraju w ustroju komunistycznym, odebranie mu suwerenności i bezwzględne podporządkowanie go międzynarodowej wspólnocie socjalistycznej. W obydwu sytuacjach przy tym samym celu różne są jednak drogi działania. W przypadku Operacji Dunaj wysłano do Czechosłowacji kilkaset tysięcy żołnierzy, natomiast „Operacja Dniepr” polegała na zbuntowaniu samych Ukraińców, tak, by w głębokiej nieświadomości i z dobrymi chęciami (którymi jak wiadomo wybrukowane jest piekło) sami doprowadzili do upadku swojego Państwa, a do pomocy wysłano im jedynie kilku pionków, jak np. wspomniany wcześniej WCz. Jarosław Kaczyński. Jest oczywiście jeszcze różnica kosmetyczna – Czechosłowaków „socjalizował” ZSRR, Ukraińców UE – co akurat jest bardzo mało istotne.


Oczywiście z obecnej sytuacji są też korzyści, jeżeli nie dla samych Ukraińców to przynajmniej dla Polaków. Dziś już przynajmniej wiadomo, że prezes Kaczyński jest zwyczajnym Eurokratą, osobą która oprócz oddania suwerenności Polski poprzez tzw. Traktat Lizboński, zabiega też o niewolę dla innych Państw. Dziwić to nie może w przypadku człowieka, który postulował wprowadzenie wspólnej armii europejskiej i który za czasów gdy Panowi Janusz Korwin-Mikke, Stanisław Michalkiewicz i Jan Łopuszański przestrzegali przed federalizacją w UE, wraz ze swym bratem prowadził kampanię na rzecz naszego anschlussu. Trzeba wiedzieć jedno – z WCz. Jarosława Kaczyńskiego jest taki patriota, jak z Anny Grodzkiej Anna Grodzka.
My jako Polacy możemy się niestety znowu wstydzić, bo władze nasze, reprezentujące rzekomo nasz Naród, dokonują po raz kolejny agresji na obce Państwo – agresji tym gorszej, że głęboko demoralizującej. O ile zwykły atak zbrojny zabija ludzi, o tyle wprowadzanie socjalizmu pod płaszczykiem demokracji (jakby to faktycznie była jakakolwiek wartość) i wolność (sic!) zabija w ludziach duszę i człowieczeństwo! Czy jednostka działająca tylko na podstawie popędów, wyrzekająca się rozumu, nieszanująca dobrze pojętej wolności i własności innych może być nazwana człowiekiem?

A teraz o samej Ukrainie: ja nie przeczę, że Państwo to jest rządzone nieudolnie, żeby nie powiedzieć celowo doprowadzane do upadku! Nie przeczę – w końcu nie bez przyczyny Pani Julia Tymoszenko odbywa karę pozbawienia wolności. Ale po stokroć lepsze są władze złe, ale własne, od internacjonalnej kontroli urzędniczo-agenturalnej.
Dlaczego? Po pierwsze: Łatwiej obalić własne władze skupione w jednym miejscu (nawet w demokracji) niż władze rozsiane po całej Europie;

po drugie: nawet obecnie Ukraina w porównaniu do Unii Europejskiej należy do „wolnego świata”. W końcu tam jeszcze nikt nie pomyślał, by zakazać mentolowych papierosów, zwykłych żarówek, a regionalne potrawy nie potrzebują zaakceptowania receptur przez np. holenderskich biurokratów.

Dlatego też Ukraińcy powinni jak najprędzej pozbyć się ze swoich szeregów unijnych koni trojańskich, a postulaty jednoczenia się z Unią zamienić na uwolnienie gospodarki spod władzy Państwa. Powinni, ale potrzebowaliby do tego silnej inteligencji, odpornej na ew. próby korupcji ze strony państw UE i odporne na marksistowską indoktrynację. Do tego jednak raczej daleko.

Natomiast obecnym władzom Ukrainy, których, rzecz jasna, nie uważam za najlepsze, muszę oddać sprawiedliwość. Bardzo dobrze radzą sobie, wykorzystując KONIECZNE środki przymusu, do zwalczenia Euro-wariatów. Ponadto JE Wiktor Janukowicz nie poddaje się euro-szantażystom, nie ulega woli omamionego ludu i nie podpisuje umowy stowarzyszeniowej z UE.

I na sam koniec: podobno Ukraina jest zagrożona z powodu ekonomicznych środków przymusu ze strony Rosji. A ja bardzo proszę o odpowiedź: Dlaczego ekonomiczne środki przymusu ze strony Unii Europejskiej miałyby być lepsze od tych z Rosji? Naprawdę chciałbym się dowiedzieć.

Kasper Gondek, Junta.pl

KOMENTARZE

 • Polska popiera anty-Polską Ukrainę ?
  Niestety, ale nie zgadzam się z taką interpretacją.

  Nie zapominaj, że Ukraina nie ma alternatywy: "EU vs Wolny Świat", tylko ZeSRE vs ZSRR ...

  Ponadto sytuacja Ukrainy jest inna również z uwagi na jej podział na zachodnią (nacjonalistyczną) i wschodnią (rosyjską).

  I ta wspierana przez Polskę zachodnia jest jednocześnie anty-Polska ...

  Taka sobie paranoja ...
 • Kaczyński po raz kolejny w swoim zacietrzewieniu pogrzebał
  wyborcze szanse PiS,

  trzeba pamiętać, że gdyby nie jego śp. brat, nie byłoby rurociągu północnego.
 • @interesariusz z PL 00:41:23
  ha ha ..tak jest, mało tego, Lech Kaczyński sam osobiście nadzorował prace przy kładzeniu rury...nie wiedziałeś ? :)))...
 • @ autor
  ..ale wam ten Kaczor spędza sen z powiek..normalnie kaczy horror z ulicy wiązów...

  http://www.youtube.com/watch?v=7MF-31jOlAQ


  ..prawda jest taka, ze Ukraina musi! wybrać między dżumą a cholerą, dla Polski będzie lepiej, gdy wybierze europejską dżumę, niż ruską cholerę..a sprawa jest bardziej skomplikowana ...Ukraina jest podzielona , tak jak Polska ..ale tam może dojść do wojny domowej jeśli Janukowycz poprosi Putina ...to nie będzie łatwe, w zasadzie to jest po ludzku niemożliwe...Kaczyński zrobił to, aby powstał bufor pomiędzy Polską i Rosją...co tutaj naszym portalowym rusofilom się nie podoba...oddalać się od ukochanego sojusznika, bratniego narodu?? jakim jest dla niektórych Rosja ? płacz i zgrzytanie zębów słyszę od wczoraj he he he ...pozdrawiam niepoprawnie
 • @trybeus 08:45:16
  racja ...

  Za dobrze znamy Rosję, żeby mieć złudzenia. To nie jest "kraj", to jest PAŃSTWOWA MAFIA oraz IMPERIUM, dla którego właśni ludzie to niewolnicy ...

  To państwo żyje nie z dobrobytu obywateli, ale z korzystania z surowców ...
 • Wszyscy
  Ukraina pod żydowskim jarzmem

  Ukraina pod żydowskim jarzmem. Nasze państwo podbite jest przez żydów i stąd ten cały burdel!

  Dowód 1-oficjalna statystyka

  Rada Najwyższa Ukrainy-

  43% – żydzi

  34% – Rosjanie

  22% -Ukraińcy

  1% – inni

  Gabinet Rady Ministrów (rząd)

  62% – żydzi

  15% – Rosjanie

  15% – Ukraińcy

  8% – inni

  Etniczny skład populacji Ukrainy

  0,2% – żydzi

  17% – Rosjanie

  78% – Ukraińcy

  5% – inni

  Według opinii specjalistów rzeczywisty procent żydów na Ukrainie nie wynosi 0,2%, jak pokazuje oficjalna statystyka, ale w rzeczywistości dwa razy więcej. Tak naprawdę żydów mieszka na Ukrainie około 2 do 3 milionów przy uwzględnieniu tak zwanych mieszańców żydowskich urodzonych z mieszanych małżeństw a którzy byli przez rodziców zarejestrowani jako „Rosjanie”, „Ukraińcy”, „Mołdawianie”, itd. Dokładną liczbę żydów mieszkających na Ukrainie, oczywiście, znają pracownicy centralnych synagog. Ale oni nigdy tego nie ujawnią. Na tym właśnie polega największa tajemnica cichej okupacji wszystkich krajów świata (w tym i Ukrainy) przez światowe żydostwo.

  Dowód 2- różne materiały filmowe

  Proponuję obejrzenie filmu video, który rozpoczyna się od słów: „Będziemy dążyć do tego ażeby w rządach krajów słowiańskich było możliwie najmniej przedstawicieli rdzennych narodów, które będą zastąpione przez naszą żydowską elitę…”

  Еврейский Захват Украины.Шокирующие доказательства!

  (Żydowski podbój Ukrainy. Szokujące świadectwa!)
  Еврейский Захват Украины.Шокирующие доказательства! http://www.savetubevideo.com/?v=wJcDTqbqOmE

  Dowód 3- historyczny

  W postrewolucyjnym okresie, który nastąpił po rewolucji 1917 roku, która rozbiła Imperium Rosyjskie na części i uczyniła południowe kresy Rosji „Niezależną i samostijną Ukrainą” to właśnie żydzi okazali się najstraszniejszymi oprawcami i katami Słowian-Ukraińców. To co wtedy robili żydzi na Ukrainie to w języku prawa międzynarodowego nazywa się „ludobójstwem”. Szczegóły w artykule „Izrael-oprawca Ukrainy” (http://communitarian.ru/publikacii/istoriya_rossii/izrail_palach_ukrainy/?bitrix_include_areas=Y&sphrase_id=8112028)

  Dowód 4- wystąpienie deputowanego Rady Najwyższej Ukrainy Oliega Cariowa, który w dniu 20.11.2013 podał informację o bezprecedensowej sytuacji a mianowicie o przygotowywaniu przez USA rewolucji na Ukrainie. Polega się, jak zawsze, na małomiasteczkowych żydach, którzy byli dźwignią wszystkich rewolucji na naszej planecie.
  Олег Царев о подготовке Соединенными Штатами революции в Украине http://www.savetubevideo.com/?v=CNsGqePNrFg
  Dowód piąty- publikacja Eduarda Hodosa ujawniająca diabolizm żydowskiej sekty CHABAD
  План ликвидации национальных элит (часть 2) http://www.savetubevideo.com/?v=nA069ekxtn0

  Materialy powyższe przedstawione są tylko jako informacja do przemyślenia. Sami wyciągajcie wnioski, panowie!

  Anton Błagin, 23.11.2013, Murmańsk http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/r131.jpg

  r13,1

  Patrz także

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/usrael-przygotowuje-wojne-domowa-na-ukrainie-2013-11

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/kryptozyd-premier-ukrainy-azarow-2013-11

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/10-powodow-unikac-unii-europejskiej-2013-11

  Za: http://judastruth.livejournal.com/133646.html

  Data publikacji: 24.11.2013

  Przekład: RX
 • Mam dziwne przeczucie, że
  autor ma zupełną rację.
  5*
 • @Kula Lis 62 11:51:24
  !


  Tak przy okazji zemsta na Rosji za Syrię?
 • Wszyscy
  „Unia nieświęta” przyjaciół banderowców i pachołków Brukseli. „Unia nieświęta” przyjaciół banderowców i pachołków Brukseli. Kiedy w sierpniu 1914 roku teutońska nawała runęła na Francję, miażdżąc po drodze neutralną Belgię, pisarz Maurycy Barrès rzucił hasło „unii świętej” (union sacrée) wszystkich patriotów francuskich, bez względu na ich światopogląd i przekonania polityczne, w obronie Ojczyzny. Ten apel o jedność był ze wszech miar słuszny, wręcz oczywisty. Lecz jedność – jak uczy św. Tomasz z Akwinu – jest czymś najlepszym, jeżeli chodzi jakieś dobro, ale najgorszym, gdy cel jest zły: „jak korzystniejsze jest, aby moc dobroczynna była bardziej zespolona, po to, by skutecznie czynić dobro, tak bardziej szkodliwe jest, gdy moc złoczynna ulega zespoleniu” (De regno, 4,3).

  W tej chwili oglądamy właśnie – od kijowskiego Majdanu po Warszawę – tragikomiczny spektakl takiego zespolenia mocy złoczynnej. W Kijowie prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński, wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego, Jacek Protasiewicz z Platformy Obywatelskiej (a wcześniej Paweł Kowal z PJN), otoczeni wianuszkiem feministek i gejowskiego aktywisty z „Krytyki Politycznej”, stają ramię w ramię z przywódcami neobanderowców, aby gardłować przeciwko legalnym władzom suwerennego państwa. Premier Donald Tusk chwali prezesa PiS i karci ministra Sikorskiego za jego powściągliwość w tej kwestii. Również „Gazeta Wyborcza” chwali Kaczyńskiego piórem red. Jarosława Kurskiego, nie omieszkując wszelako wypomnieć mu tej myślozbrodni, że jeszcze kilka miesięcy temu domagał się, aby w uchwale Sejmu na temat rzezi wołyńskiej wpisać termin „ludobójstwo”, co ponoć „zrujnowałoby pojednanie obu narodów”. Sam Adam Michnik, jak również palikociarze, „solidarnie” demonstrują pod ambasadą ukraińską. Były prezydent Aleksander Kwaśniewski „troszczy się” o to, jak prezydent Jakunowycz „wyjdzie z tego zaułka”. Prezydent urzędujący Bronisław Komorowski zapowiada zwołanie Rady Bezpieczeństwa Narodowego.

  Cóż za przedziwna (?) jednomyślność i zbratanie. Stary hrabia Fredro zapytałby może: „poszaleli?”. Nie, nie poszaleli, bo w tym unisono jest, piekielna wprawdzie, ale jakaś logika. Kiedy dzieje się coś naprawdę poważnego, to okazuje się, że „zażarte” spory „donaldystów” z „kaczorami”, dotyczą tak naprawdę spraw trzeciorzędnych, że wszyscy od neojakobińskiej „patriotycznej centroprawicy”, poprzez demoliberałów z PO, po libertyńskich „ruchaczy” Palikota i postkomunistów są jedną wielką rodziną – taką, co to jak wypije za dużo gorzałki na weselu, to pierze się wzajemnie po pyskach i okłada sztachetami, ale ostatecznie spada razem pod ten sam stół. Wszyscy są na tej samej brukselskiej smyczy i uwięzieni mentalnie w gnostyckich majakach demokracji i prawo człowieczyzmu. Lewakom i liberałom trudno się nawet dziwić, ale najgorzej w tym wszystkim wypada partia J. Kaczyńskiego (wraz ze swoimi odpryskami). Jak można uwierzyć w ostrzeżenia przed moralną Sodomą i Gomorą z Brukseli oraz przed wydzieraniem nam suwerenności przez eurobiurokrację, skoro do tej Sodomy i do tej eurokracji chcą zawlec również Ukraińców? Czyżby „bratersko” życzyli im syfilisu? Jak napisał w liście (prywatnym, więc nie mogę podać jego personaliów) do kolegów – profesorów pewien wybitny historyk z Wrocławia, „gdyby Ukraina miała być przyjęta do UE bez godzenia się na nonsensy, na które myśmy się zgodzili, to chyba tylko jako coś w rodzaju wyrzutu sumienia dla całej naszej klasy politycznej, przypomnienie straconej szansy, a także tego, że większemu więcej wolno”.

  Oczywiście, naszym neojakobińskim patriotom nie o to chodzi, lecz godzą się na takie ryzyko tylko dlatego, że zaślepia ich „polityczna monokultura” moskalofobii. Dlatego także konsekwentnie popierają najbardziej antypolski, otwarcie gloryfikujący UPA, odłam ukraińskiej opinii publicznej, dlatego że jest on również antyrosyjski. Tym sam przekreślają nie tylko szansę na rozliczenie banderowskiego ludobójstwa na Polakach, ale może okazać się, że pewnego dnia będą musieli również przełknąć bez sprzeciwu tezę, iż banderowska akcja na Wołyniu w 1943 roku była słuszną samoobroną i obroną Żydów przed polskim szowinizmem i antysemityzmem – co na pewno znajdzie uznanie w Brukseli i Berlinie. Nie rozumieją też, że Ukraina w UE może być tylko albo militarną europejską szpicą wymierzoną w Rosję – z całym ryzykiem prewencyjnego odwetu – albo przeciwnie, jeśli utrzyma się tam u władzy obecna opcja, rosyjskim „koniem trojańskim” w Europie, przy okazji rozwalającym, w obu wypadkach, wskutek otwarcia granic, nasz rynek pracy. W polskim interesie nie jest zatem ani „Ukraina europejska” (co zresztą jest cywilizacyjnym absurdem), ani „Ukraina rosyjska”, tylko „Ukraina pomostowa” pomiędzy Europą (tym samym zaś Polską) a Rosją, latynizmem a bizantynizmem, chrześcijaństwem zachodnim a wschodnim, widziany w perspektywie geopolitycznej jedności transkontynentalnej od Portugalii po Kamczatkę. W aspekcie wewnętrznym oznacza to także sprzyjanie tendencjom „rozrzedzającym” etnicznie i językowo państwo ukraińskie, tak, aby nie zostało ono opanowane przez szowinizm neobanderowski, dlatego etnos rosyjski we wschodniej Ukrainie jest naturalnym sojusznikiem o wiele bardziej wątłego etnosu polskiego na Ukrainie zachodniej.

  Nie wiem, czym skończą się awantury na kijowskim Majdanie, acz życzę prezydentowi Ukrainy, aby poradził sobie z agenturą Sorosa, a naszych „internacjonalistów” odstawił ciupasem na granicę. Lecz jestem pewien odpowiedzi na jedno pytanie, często nam stawiane: od czego powinna zacząć się kontrrewolucja w Polsce? Otóż od tego: od zmiecenia z powierzchni ziemi zjednoczonej partii Michnika-Tuska-Kaczyńskiego-Kwaśniewskiego-Kowala-Palikota, tak, aby nawet wspomnienie po nich się nie ostało.

  Jacek Bartyzel
 • @koolart 12:57:16
  Witalij Kliczko. Wykreowany przez światowe mass media na wojownika, w dodatku inteligentnego i o dobrym sercu zostanie twarzą podobnie jak u nas Wałęsa czy papa. Wspaniale widać mechanizm. Nam też doskonale wciśnięto swego czasu dobrodziejstwa UE. I ta wizyta Kaczyńskiego oraz podziękowania Tuska. Chyba nie powinno już być tych co wierzą w walkę PO-PIS, ja już przestałem po wyczynie na Majdanie, i nie tylko. Pzdr!
 • @koolart 12:57:16
  Chyba tak.
 • @Kula Lis 62 13:30:34
  Ja już wcześniej miałem grube wątpliwości...
  i ostatnie działania JK tylko mnie zasmuciły potwierdzając niezauważalną dla wielu oczywistą oczywistość.
 • Wszyscy
  Żydzi Kliczko http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/r100.jpg

  r100Żydzi Kliczko. Braciom Kliczko podarowano ekskluzywne sygnety. Indywidualny styl tych sygnetów odzwierciedla „nieustraszonego ducha i sukces Mistrzów”. Oto jak to jest a ja myślę, że jest to symbol judaizmu. Jewreje nie ustają w rąbaniu gojów. I można świętować chanukę a następnie wejść do polityki- partia „Udar”. Głosuj, nie głosuj…oto jaki jest duch judaizmu i jaki sukces mistrzów. Chanuka w Kijowie! Ambasador USA, Wielkiej Brytanii, Izraela plus Kliczko!!! Rozpowszechnijcie tę fotografię, ludzie powinni poznać „bohaterów”. http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/r67-300x273.jpg
  Partia "Udar" Witalija Kliczko.Żydowskie korzenie, świętowanie judeosatanistycznej chanuki w Kijowie, sygnety dla swoich z heksagramem (gwiazda Dawida), wejście do polityki. Nie bądź goj-bydlakiem! A co ty wiesz o nochatych?

  Partia „Udar” Witalija Kliczko.Żydowskie korzenie, świętowanie judeosatanistycznej chanuki w Kijowie, sygnety dla swoich z heksagramem (gwiazda Dawida), wejście do polityki. Nie bądź goj-bydlakiem! A co ty wiesz o nochatych? http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/r69-253x300.jpg

  r69

  Niedawno wpadł mi przypadkowo w oko grudniowy numer czasopisma „Lehaim” (nr 12, grudzień 2003), wydawany pod patronatem judeo-nazistowskiej sekty CHABAD, oficjalnie zwącej się „Ruchem Chabad Lubavich”. Numer jak numer, wszystko jak zawsze-o żydach dla żydów. A więc otwieram na 46 stronie i widzę: w rubryce „Ślad w historii” zamieszczony jest materiał pod intrygującym tytułem „Od kipy do kapy”. Dla tych, którzy nie znają tych dwóch słów wyjaśnię, że „kipa” to maleńka, okrągła czapeczka którą religijni żydzi przykrywają łby, natomiast „kapa” to jest ochraniacz zębów boksera przed ciosami przeciwnika. A zresztą mógłbym nie wyjaśniać znaczenia powyższych słów bo podtytuł do tej publikacji mówi sam za siebie i także wyjaśnia to treść artykułu pod tytułem „Żydzi w historii boksu”. Ogólny ton materiału już jest ustawiony przez pierwszy akapit: http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/r70.jpg
  Żydowski brukowiec "Lehaim", nr 12, grudzień 2003 rok

  Żydowski brukowiec „Lehaim”, nr 12, grudzień 2003 r

  „Wśród innych mitów i stereotypów związanych z żydami, istnieje nieprawdziwy obraz „żyda-sportowca”. Przedstawiony on jest prawie zawsze jako cherlawy okularnik-szachista. Przy całym swoim monopolu w szachowych mistrzostwach żydzi mają jednakże czym się pochwalić i w innych dziedzinach sportu. A wśród nich i w sztukach walki wymagających siły i bojowego ducha. Popatrzmy jak się mają sprawy z rozwiązaniem „kwestii żydowskiej” na ringu i omówmy najpopularniejszą z tych sztuk walki, którym jest boks…”. Dalej toczy się „żydowska narodowa” wyprawa w historię boksu, poczynając od końca XVIII wieku a kończąc na naszych czasach, w wyniku czego autor dochodzi do zupełnie nieoryginalnego wniosku, że w boksie, jak i zresztą w pozostałym sporcie, „żydzi, żydzi, wszędzie żydzi”. Chociaż ze względu na „nieoryginalność” tego wniosku trzeba doprecyzować, że takim jest on dla większej części żydowskich czytelników, a oto dla przykładu Ukraińcom on z pewnością ukaże się jako superoryginalny, ja bym powiedział, aż do łez. Rzecz w tym, że w końcowej części artykułu autor znajduje ostateczne rozwiązanie „kwestii żydowskiej” na ringu. I wygląda to następująco (przedruk z cytowanego fragmentu z „Lehaim”):

  „(…) Na koniec o rodakach, współczesnych gwiazdach światowego boksu. Ale na początku romantyczna historia…Ukraińskie miasteczko zajęli faszyści i młody chłopak przez długie miesiące, ryzykując życie, ukrywał w piwnicy młodą żydówkę Tamarę Etinzon, której rodzina zginęła z rąk nazistów. Ożenili się a po wojnie, jako przebywających na terenach okupowanych, zesłano. Po staliniźmie ich syn Władimir został oficerem. Jego synowie, którzy urodzili się w Kirgizji i w Kazachstanie, dorastali w Kijowie, a obecnie mieszkają w Niemczech. Po niemiecku ich nazwisko jest pisane „Klitsch” i oznacza „cios” a zakończenie jego w terminologii bokserskiej dobrze pasuje do „nock-out”-KO. Wielu wierzy, że dwumetrowi giganci-atleci, bracia Witalij i Władimir Kliczko, byli i będą jeszcze mistrzami świata. Czy potrzebne są jeszcze jakieś dowody na żydowską obecność w boksie? (…).” („Lehaim”, nr 12, grudzień 2003 rok).

  Tak więc dzięki staraniom niestrudzonych badaczy „kwestii żydowskiej” Ukraina pozbawiona została narodowej dumy. Dwaj ukraińscy chłopcy z wyrazistym ukraińskim nazwiskiem” Kliczko” równocześnie przekształcili się we wnuków żydowskiej babci, mieszkają w Niemczech i noszą nazwisko, którego rdzeń to „Klitsch”, jednakowo brzmiące po niemiecku i w jidisz. Dwaj bracia-bohaterowie, prawie że skarb narodowy, pozostający niegdyś bogatej i silnej Ukrainie, nagle przekształcili się w „dumę narodu żydowskiego” i zaczęli personifikować „żydowską obecność w boksie”. http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/r51-300x129.jpg
  Żydzi Klitsch(ko)

  Żydowscy bohaterowie Klitsch(ko) http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/r92-600x337.jpg
  Żyd Klitsch-ko prowadzi gojowskich bambusów do rzeźni. Majdan-2013

  Żyd Klitsch-ko prowadzi gojowskich bęcwałów do rzeźni. Majdan-2013 http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/r67-600x546.jpg
  Partia "Udar" Witalija Kliczko.Żydowskie korzenie, świętowanie judeosatanistycznej chanuki w Kijowie, sygnety dla swoich z heksagramem (gwiazda Dawida), wejście do polityki. Nie bądź goj-bydlakiem! A co ty wiesz o nochatych?

  Partia „Udar” Witalija Kliczko.Żydowskie korzenie, świętowanie judeosatanistycznej chanuki w Kijowie, sygnety dla swoich z heksagramem (gwiazda Dawida), wejście do polityki. Nie bądź goj-bydlakiem! A co ty wiesz o nochatych?

  ŻYDOWSKA BAŚŃ PT. „JAK RODZI SIĘ LIDER”

  (Takie porody są znane z każdego żydowskiego przewrotu) http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/r95-300x214.jpg
  Kalkstein-ko i Klitsch-ko, zgodnie z dyrektywą, eurosodomizują człekokształtnych.

  Kalkstein-ko i Klitsch-ko, zgodnie z dyrektywą, eurosodomizują człekokształtnych.

  Kliczko: Będę kandydował na prezydenta

  O prezydenckich ambicjach Kliczki mówiło się na Ukrainie od dawna. Komentatorzy wskazywali, że cieszy się bardzo dużym zaufaniem i poparciem społecznym, co czyni go naturalnym liderem w walce o fotel prezydencki w 2015 r. On sam długo unikał wiążących deklaracji. Można było się spodziewać, że Janukowycz, który z pewnością będzie ubiegał się o reelekcję, potraktuje to jako wyzwanie.

  W związku z rosnącą popularnością Kliczki rządząca Partia Regionów postanowiła zablokować niewygodnego rywala, wykorzystując do tego przepisy podatkowe. Wprowadzono do nich poprawkę, która uzależnia start w wyborach prezydenckich od płacenia w tym kraju podatków. Dla nikogo nie było tajemnicą, że chodzi właśnie o Kliczkę, który mieszka w Niemczech i tam rozlicza się z fiskusem.

  - Wszystko, co się ze mną dzieje, dzieje się, bo jestem traktowany jako przeciwnik Wiktora Janukowycza. Dziś władza zmianami w prawie podatkowym chce zniszczyć swoich politycznych rywali – mówił Witalij Kliczko z sejmowej trybuny. – W związku z tymi brudnymi machinacjami, jakie odbywają się w parlamencie z tekstami ustaw, chcę ogłosić, że nie zastraszycie mnie i nie powstrzymacie. By położyć kres wszelkim próbom uporania się ze mną jako z możliwym kandydatom, chcę ogłosić: tak, będę kandydował na prezydenta – zadeklarował w październiku.

  Kliczko panuje nad Majdanem

  Poparcie dla Witalija Kliczki może jeszcze wzrosnąć po ostatnich wydarzeniach na Ukrainie. Lider UDAR-u jest niemal nieustannie obecny na Majdanie. Przemawia do tłumu, tonuje nastroje i przypomina o konieczności prowadzenie protestu w sposób pokojowy. Widać, że wśród demonstrantów cieszy się autorytetem.

  To jemu udało się wczoraj zapanować nad sytuacją, gdy przed siedzibą prezydenta trwały walki „euroentuzjastów” z milicją. Kliczko zaapelował, by nie poddawać się prowokacjom i wrócić na Majdan, gdzie trwa pokojowa manifestacja. – Tam nie ma prezydenta, tam niczego nie ma. Są za to prowokatorzy, którzy chcą przelewu krwi – nawoływał przez megafon. Spora część zgromadzonych na ul. Bankowej poszła za nim i dołączyła do zebranych na Majdanie.

  Kliczko nie opuścił protestujących, towarzysząc im na Majdanie do późnej nocy. Z ogromnym aplauzem spotykały się jego osobiste interwencja, gdy w tłumie zauważał „prowokatorów”.

  Nowa jakość w ukraińskiej polityce?

  - To jest nowa siła polityczna. Do tej pory nie było jeszcze takiej partii na arenie politycznej – powiedział ankieterom jeden z głosujących podczas ubiegłorocznych wyborów parlamentarnych. Ci, którzy sądzili, że znany sportowiec opiera swoją karierę polityczną wyłącznie na popularności zawdzięczanej sukcesom na ringu, przekonali się, że dla wielu Ukraińców Kliczko jest jedyną realną alternatywą polityczną. Czym wyróżnia się na tle rywali?

  Przede wszystkim Kliczko jest człowiekiem „spoza układu”. W przeciwieństwie do większości polityków, nie reprezentuje żadnego klanu oligarchicznego, którego interesy mogłyby być dla niego pierwszoplanowe podczas podejmowania decyzji politycznych. Dzięki temu nie ma też „protektorów”, którym po dojściu do władzy byłby winien przysługi za wcześniejsze wsparcie.

  Co więcej, Kliczko jest też człowiekiem bardzo zamożnym. Dla ukraińskiego wyborcy to istotne, bo doświadczenie nauczyło go, że polityczna kariera to dla większości kandydatów przede wszystkim okazja do powiększenia swojego majątku. Kliczko dzięki sukcesom sportowym ma zagwarantowane pozapolityczne źródła utrzymania. I – w przeciwieństwie do wielu rywali – nie musi źródeł swojego majątku ukrywać.

  Nie bez znaczenia jest też jego doświadczenie w kontaktach międzynarodowych, obycie i znajomość języków obcych. Kliczko jest dla wyborców symbolem tego, czego brakuje wielu przedstawicielom ukraińskiej klasy politycznej. Jeśli więc Ukraińcy nie zrezygnują z prozachodniego kursu, o który dziś walczą na ulicach Kijowa i innych miast, to bardzo prawdopodobne, że zechcą, by do Europy poprowadził ich polityk nowoczesny, nieobciążony zarzutami korupcyjnymi, kryminalnymi i niejasnymi powiązaniami biznesowymi. Wówczas za dwa lata Kliczko może rzeczywiście zamienić ring na fotel prezydencki.

  UWAGA!!!- info pochodzi z „naszych mediów”: http://wiadomosci.gazeta.pl/

  SUPEMENT

  Poniżej walczące o wolny kurwizm Femeno-bojówkarki przyszłego preżydenta Ukrainy Klitsch-ko. W akcji. Bój to nie jest nasz ostatni! http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/r91.png
  Femenistki z judeo-kurwo-bojówki rewolucyjnej wspólnie z progresem, rownież polskojęzycznym, moczem wyzwalają umęczonych Ukraińców. Apelujemy do Kalksteina żeby jednak publicznie nie szczał.

  Femenistki z judeo-bojówki rewolucyjnej wspólnie z judeo-progresem, również polskojęzycznym, moczem wyzwalają umęczonych Ukraińców. Apelujemy do Kalksteina i s-ki żeby jednak publicznie moczu nie oddawali. http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/r101.jpg
  A jednak prezes PiSsu działa razem z piss-Femenkami

  A jednak prezes PiSsu działa razem z piss-Femenkami
  Femen Kızları Başbakanın Suratına İşediler / Ukrania FEMEN Pissing http://www.savetubevideo.com/?v=dJ13VoaJOUc

  Za: http://poiskpravdy.com/klichko/

  Data publikacji: 12.01.2010

  Przekład: RX
 • @koolart 16:39:27
  Mnie niestety także. Pzdr!
 • @koolart 16:39:27
  Zachodowi, ichnim jewrejom chodzi wyłącznie o wschodnią bogatą uprzemysłowioną, zasobną w surowce Ukrainę, Ukraina zachodnia jest jednym z najuboższych regionów Europy więc po co im wrzód na dupie który będzie trzeba karmić i przyodziewać? Rosja centralno wschodniej z Krymem, ich bazami, stoczniami, portami nie puści, ponieważ mieszkają tam w większości Rosjanie i rosyjskojęzyczni. Zresztą Krym to Republika Autonomiczna, a Sewastopol mają w ręku Rosjanie, no i Krym prosi Putina o opiekę, czyli wchłonięcie, do Rosji..
 • @Ultima Thule 23:21:14
  Nie zauważyłeś człowieku, że ZSRR nie istnieje od 13 lat?
  Gratuluje spostrzegawczości.
  O podatku liniowym dochodowym 13% w Rosji też pan żeś nie słyszał?
 • @trybeus 08:45:16
  Interesy rosyjskie zawsze będą najbardziej zbieżne z polskimi, w porównaniu z interesami wszystkich naszych sąsiadów.
  A Ukraina nie musi niczego wybierać.
  Wcale nie musi się wiązać z Rosją, choć dla nich jest to akurat korzystne.
  Dla nas nie.
  Dlaczego JK nie stara się o bufor między Polską i Niemcami?
  Czy nie jest on bardziej potrzebny?
  Może niech podburza do buntu Łużyczan i Niemców wschodnich.
  Że co? Że Merkelowa nie zapłaci?
  A to pech.
 • Apel!!
  Drodzy Ukraińcy! Stańcie się EUROPEJCZYKAMI! W zamian Unia hegemonów, pejsatych (Niemiec i Francji) da wam szklane paciorki, możliwość wyjazdu na ZMYWAK (bo Polacy są już za drodzy), ideologie WIELOFUNKCYJNOŚCI ODBYTU (zwaną krótko gender) i tęcze na placach waszych miast. Macie do wyboru, czyimi NIEWOLNIKAMI stać się na następną dekadę, BANKÓW Zachodu, rodzimej MAFII czy putinowskich batalionów NKDW. Dokonajcie rozsądnego wyboru! My, Polacy, zastanawialiśmy się całą generację ale już wybraliśmy. Pomogli nam ostatnio TW Bolek, red SZECHTER i PrezyDĘNT BUL (z post-WSI). My wracamy do KOMUNY, zwanej dla niepoznaki III RP/PRLbis. I nie pieprzcie o DEMOKRACJI, chociaż taka rzeczywiście była wyłącznie i na niej się skończyła w starożytnej Grecji.
 • Wszyscy
  Tego też chcą Ukraińcy? Zaleje nas fala homoseksualistów czytaj pederastów, ja tylko proponuje aby zamiast słowa "pederasta" lub "gej" używać słowa : "waginosceptyk" - Śmiesznie i straszno wtedy się robi :-) )), lesbijek, a potem zoofili, pedofili.? Senat rozpatruje pozwalającą na to ustawę. Senat zajmuje się uchwaloną przez Sejm ustawą o cudzoziemcach, która przewiduje wydanie zezwolenia na pobyt czasowy w Polsce cudzoziemcowi, który jest w stałym związku z osobą tej samej płci będącą obywatelem Rzeczypospolitej, innego państwa UE lub państwa członkowskiego EFTA. Konserwatywne organizacje prorodzinne alarmują, że jest to boczna furtka do legalizacji w Polsce homozwiązków czytaj pedalskich, następne będą pedofilskie, zoofilskie, np. z kozą, capem..

  Jak wynika z treści przesłanego do redakcji portalu niezalezna.pl oświadczenia Instytutu na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris, ustawa ukrywa ten fakt informując jedynie o cudzoziemcu, który prowadzi życie rodzinne w rozumieniu Konwencji o Ochronie Praw Człowieka i Podstawowych Wolności. Okazuje się, że w świetle orzecznictwa Europejskiego Trybunału Praw Człowieka oznacza to również stały związek osób tej samej płci.

  Nawet pobieżna analiza prawna wykazuje, że prawo europejskie nie wymaga przyznawania cudzoziemcom ochrony „życia rodzinnego w rozumieniu Konwencji o ochronie praw człowieka i podstawowych wolności”, ponieważ ich życie rodzinne jest już chronione przez inne przepisy tej ustawy.

  - Przyjęcie, stworzonego wyłącznie na użytek subkultur ruchu LGBT, art. 160 pkt. 3 będzie godziło w konstytucyjny model życia rodzinnego chroniony na mocy art. 18 Konstytucji RP. Stwierdza on, że pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej znajduje się „małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo” a nie „życie rodzinne w rozumieniu Konwencji”. Przepis artykułu 160 pkt 3 ustawy umożliwia, trudny do kontrolowania, napływ do kraju osób należących do środowisk LGBT, a pochodzących spoza obszaru UE – czytamy w oświadczeniu Ordo Iuris.

  Senacka Komisja Praw Człowieka, Praworządności i Petycji przyjęła poprawkę o usunięciu art. 160 pkt. 3 z ustawy. Poprawka ta umożliwia Senatowi wykreślenie przepisu z ustawy o cudzoziemcach.

  W związku z powyższym trwa akcja w ramach której internauci mogą podpisać petycję i zaapelować do senatorów o poparcie poprawki, wykreślenie art. 160 pkt. 3 z ustawy i w konsekwencji nie wyrażenie zgody na wprowadzenie do polskiego prawodawstwa przepisów podważających konstytucyjnie chroniony w Polsce model życia rodzinnego.
 • Wszyscy
  Eurosodomska rewolucja na Ukrainie w obrazkach http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/a6.jpg
  Ale durne goje!!!

  Ale durne goje!!! Przed obejrzeniem poniższych ilustracji z rewolucji antyfaszystowskiej na Ukrainie można wysłuchać pieśni judeoanarchistów hiszpańskich w wykonaniu „polskiego patrioty”, żyda Jacka Kaczmarskiego, o obalaniu wszystkich murów i zdobywaniu wolności przez lud (wybrany). http://www.savetubevideo.com/?v=Xqr71_WX_U0

  Zwycięski lud raduje się ze zwycięstwa „wolności” na Ukrainie
  Hasidim Dance Simchat Beit HaShoeivah http://www.savetubevideo.com/?v=BiAzRmjhqJQ  „Nasze” niezawodne Femenki na czele rewolucji. Oczywiście na miarę możliwości.
  Femen Kızları Başbakanın Suratına İşediler / Ukrania FEMEN Pissing http://www.savetubevideo.com/?v=dJ13VoaJOUc

  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/a11-600x474.jpg

  a1

  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/r101.jpg
  A jednak prezes PiSsu działa razem z piss-Femenkami

  Pan towarzysz prezes partii PiSs dopinguje aktywistki rewolucji wolności z Femen do wzmożonej aktywności urologicznej.

  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/a21.jpg
  PiSs "elyta" czyli wrząca kartoflanka rewolucyjna

  PiSs „elyta” czyli wrząca kartoflanka rewolucyjna

  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/a41.jpg
  Rozradowany ukraiński lud (wybrany) szybuje z ukraińską flagą eurosodomicką

  Rozradowany ukraiński lud (wybrany) szybuje z ukraińską flagą eurosodomicką

  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/a5.jpg

  a5N0wa akcja działaczek społecznych FEMEN przed Ławrą Peczerską ma świadczyć o nieuchronności kary za brutalną pacyfikację EuroMajdanu w Kijowie 30 listopada. W oświadczeniu zamieszczonym na stronie internetowej FEMEN napisano, że działaczka, symbolizująca anioła śmierci z sierpem w dłoni i złowieszczym wiankiem, pojawi się półnaga z napisem na ciele „Dyktatura powinna umrzeć”. FEMEN oskarżają prezydenta Ukrainy Wiktora Janukowycza o „pobicie 30 listopada dzieci i cywilów na Majdanie”. „Kto sieje wiatr, ten zbiera burze” – czytamy w oświadczeniu. (za: http://wolnemedia.net/polityka/opozycjonisci-oglosili-poczatek-rewolucji/) http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/a10-300x225.jpg
  Mini-mini-Trocki?

  Mini-mini-Trocki?

  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/a11-215x300.jpeg
  Dowód na ewolucję? Czyżby euromałpa?

  Dowód na ewolucję? Czyżby euromałpa?

  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/a12-300x174.jpg
  Do łunii !!! Bedom dawać ełra !!!

  Do łunii !!! Bedom dawać ełra !!!

  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/a13-300x167.jpg
  Jewrooseł Paul Kowal z PJN (Pomidorowa Jest Najlepsza) szef czegoś tam bardzo ważnego, bezapelacyjnie zaapelował o potępienie, zdecydowane i jednoznaczne. I o to w demonokracji chodzi, żeby działać.

  Jewrooseł Paul Koval z PJN (Pomidorowa Jest Najlepsza) szef czegoś tam bardzo ważnego, bezapelacyjnie zaapelował o potępienie, zdecydowane i jednoznaczne. I o to w demonokracji chodzi, żeby działać.  ZWYCIĘSTWO EUROSODOMY NA UKRAINIE – FINAŁ http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/a211.jpg

  a21

  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/a14.jpg

  a14  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/a15.jpg
  I wyczyścić Ukrainę z chrześcjijaństwa! Krzyż to obraza dla żydów!

  I wyczyścić Ukrainę z chrześcjijaństwa! Krzyż to obraza dla żydów!

  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/a16.jpg
  Popalić krzyże, pościnać je. Obraza dla żyda! Antysemityzm! Więcej wolności!

  Popalić krzyże, pościnać je. Obraza dla żyda! Antysemityzm! Więcej wolności!

  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/a19.jpg
  Wzejdzie nad Ukrainą tęcza przymierza wszystkich zboczeńców!

  Wzejdzie nad Ukrainą tęcza przymierza wszystkich zboczeńców!

  http://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2008/08/nie_dla_bydla.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY