Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
94 posty 103 komentarze

In Nomine Veritatis.

Kasper Gondek - Obiektywna rzeczywistość - Rozum - Własny Interes, Egoizm - Kapitalizm

Polański, zabić przez aklamację.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Polański czy Chazan, oto jest zagwozdka.

P { margin-bottom: 0.08in; }

P { margin-bottom: 0.08in; }

Najsłynniejsza polska biegaczka narciarska Justyna Kowalczyk wywołała prawdziwą burzę w mediach składając, w dniu urodzin życzenia najsłynniejszemu polskiemu reżyserowi – Romanowi Polańskiemu. Dlaczego burzę? Bo lat temu kilkadziesiąt Roman P. wykorzystał był (?) seksualnie 13-letnią wówczas dziewczynę, ot i cała sprawa. Czy Polański zrobił dobrze? Prawdę mówiąc: cholera wie, raczej nie, ale nie byłem tam, dziewczyny nie widziałem, a co mówią w mediach to nie obchodzi mnie kompletnie. Czy Polański nadaje się na nianię dla dzieci? Nie wiem, ja bym go nie zatrudnił z prostej przyczyny: są pewnie tańsze nianie. Sam reżyser ma dzieci którymi najprawdopodobniej zająć się potrafi, jako że na nieszczęśliwe nie wyglądają. No z całą pewnością miałbym do Polańskiego większe zaufanie nawet w kwestii opieki nad dziećmi niż do dzikiego stada jego zagorzałych przeciwniczek, np. feministek. A zresztą... Polański, jak przynajmniej mi się zdaje, nigdy nie aspirował do roli autorytetu w kwestiach wychowawczych czy opiekuńczych. Jest reżyserem, robi filmy. I robi bardzo dobre filmy, niektóre wręcz zachwycające (przynajmniej mnie). I to co zrobił kilkadziesiąt lat temu kompletnie nie wpływa na jakoś tych dzieł. Otóż należy w końcu coś zrozumieć. Facet zatrudniony do wykonywania egzekucji – kat, może być poza pracą uroczym, wrażliwym mężczyzną dbającym o... stado małych, biednych i chorych kotków. Może, ale nie musi. Tak czy inaczej jedno z drugim NIE KOLIDUJE. A taki np. wybitny profesor biologii może po pijaku zabić samochodem dziecko. I to też nie zmienia faktu, że jako profesor biologii był wybitny!

A Polański wybitnym reżyserem jest. I kropka.

Ciekawa jest natomiast reakcja części „prawicy”. Ludzie których autorytetem jest prof. Chazan krytykują Polańskiego! Wielkie nieba! Toż prof. Chazan młodsze dzieci niż Samantha Geimer zabijał - dokonywał aborcji! Czy współżycie gorsze jest morderstwa? Śmiem wątpić. A prof. Chazan cały ten proceder zrekompensował za pomocą słowa „przepraszam”? Toż Polański też przeprosił i to za mniejsze przewinienie. Przeprosił - nie raz nawet.
I nie chodzi tu o krytykę prof. Chazana ale o sprawiedliwość. Nie jest istotne to, co pasuje do teorii. Liczą się fakty. Zarówno prof. Chazana jak i p. Polańskiego traktować należy jednakowo i sprawiedliwie. Jak?


To sprawa do rozstrzygnięcia w sumieniu ludzi. Przykre jest natomiast to, że p. Kowalczyk napiętnowana przez internautów szuka wytłumaczeń z jakiego to powodu w ogóle złożyła życzenia. Kogo to obchodzi? Tłuszcza nich krzyczy, w końcu tyle potrafi. A garstka normalnych potrafi ich ignorować.

KOMENTARZE

 • wstawiam trzy gwiazdki
  why?
  bo, panie Kacprze, odsłonił się pan
  "a mowa wasza niech będzie tak, tak, nie, nie"
  w pewnych sprawach nie może być miejsca dla odcieni szarości

  Poza tym, ciche lobby pedofilskie i glośne lewackie, osłaniają Polańskiego.
  Tymczasem doktor Chazan jest pod obstrzałem lobby aborcyjnego.
  Nic dodać...
 • @rerak 05:45:45
  http://www.fronda.pl/a/prof-chazan-wyznaje-ze-wykonywal-aborcje-i-przypomina-o-bozym-milosierdziu,38552.html

  Ale zamiast sprawdzić jakiś rerak szczeka...
 • ----------- Klempowa emerytka
  Opiekuje się kapliczką .Kapliczka mieści 10 osób ,stoi przy ulicy .Klempowa jest gminną plotkarą ! NAJWIĘKSZĄ PLOTKARĄ z tych co to ! podlewając kwiaty rosnące obok kapliczki oczami z tyłu ! widzi markę przejeżdżającego samochodu , tab.rejestracyjną , kierowcę , kobieta czy mężczyzna i co jedli na śniadanie ,obiad, kolację.Klempowa plotkami zadaje ciosy w serce a to małżeństwu / on pracuje za granicą ona w domu z dziećmi / a to matce ! opowiadając o jej córce : kim jest chłopak z którym tańczyła na dyskotece, a to synowi opowiadając o ojcu co robił jak był młody itd. Listy polecone , nie daj Bóg ! Sąd albo skarbówa -Klempowa ,że to już koniec ! i jutro zamieszkasz pod mostem.

  Klempowa jest NIETYKALNA !! za nią stoi ORĘŻ ! Proboszcz i opinia wielkiej katoliczki ! -taka opinia na wsi ! to jak prawo do niebo wstąpienia

  --uważaj czytelniku !! NIE PODOBA CI SIĘ MÓJ KOMENTARZ ? naślę Klempową !! za 1 m-c twoje otoczenie dowie się ,że !! jesteś ZBOCZEŃCEM !

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY