Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
94 posty 103 komentarze

In Nomine Veritatis.

Kasper Gondek - Obiektywna rzeczywistość - Rozum - Własny Interes, Egoizm - Kapitalizm

Potrzebujemy imigrantów 2

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

krótkie podsumowanie

Na zarzuty, że imigranci będą z ISIS.
Lepiej być z ISIS, niż być socjalistą - rzecz jasna. ISIS jest po prostu mniej niebezpieczne.

Na pytanie: kto sfinansuje przyjazd imigrantów - powtarzam NIKT. Bo nie ma czego finansować. Nikt nie będzie im fundował nauki języka, mieszkań, jedzenia ani czegokolwiek. Poradzą sobie, albo nie - ich sprawa. Niestety ich można jeszcze uratować - nieprzyzwyczajenie do "socjalu". W przeciwieństwie do europejskich tubylców.

Na twierdzenie, że UK jest biedniejsze przez imigrantów mogę odpowiedzieć tylko, że faktycznie - zrobiono błąd, że imigranci mogą dostawać jakiekolwiek formy pomocy od państwa. Ale czy UK jest biedniejsze? Brytyjczycy mają tanie produkty i usługi, dzięki przyjezdnym właśnie. Jeśli im politycy nie wmawiają bzdur, jak w żyda choroby, że ilość miejsc pracy jest limitowana, gospodarka jest niezmienna, a przyjezdni odbierają pracę, to są zadowoleni.

 

KOMENTARZE

 • @Marx 8888 23:29:22
  Ale po co mam pomagać? Nie rozumiem. Zapraszam do Anglii, Pan sobie zrobi listę firm, które zatrudniają ludzi z Polski, Litwy czy Portugalii bez znajomości j. angielskiego. Więc się tak chyba da...
 • @Marx 8888 23:41:56
  A to Polsce nie potrzeba rozwoju? Jeśli bogatsze państwo się dzięki temu rozwija, to biedniejsze rozumiem, że nie musi - idąc tym tropem?
 • @
  "Nauka Chrystusa nakazuje pochylić się nad koczującymi", a nie wziąść jak psa z przychówka na darmowe wyżywienie i opierunek z myślą, że z wdzięczności będzie służył. A na to liczą żydzi przygotowując ta całą operację "tuczenia" arabskich immigrantów na CIAŁO ARMATNIE do walki z Rosją itp. o Większy Izrael.
  Uczciwie, przynajmniej petycja/podanie by się przydało wyrażające kondycę, że zostanie Pan/ Pani przyjęty do Europy, POD WARUNKIEM wyrażenia zgody na służbę w oddziałach NATO ..., a nie jakiś tam skryty "training".
  Zauważcie, że dach nad głową, darmowe jedzenie, opieka lekarska i opierunek to ... KOSZARY!
  Opałacane z budżetu PODATNIKA.

  Wystarczyłoby zastopować "pomoc" dla Izraela, i WSZYSTKIE wojny skończone! Brak terorystów! PEACE ON EARTH!
 • @Marx 8888 00:14:07
  Niestety, póki jest demokracja ludzie tacy jak Pan będą gnębili mnie, odbierając wolność od gospodarczej, po każdą inną (za pomocą Kopaczów, Szydłów, Dudów i Komorowskich). Stąd też dziękuję Bogu, że mogę jak królik spieprzać, tym bardziej, że raczej bliżej mi do kosmopolity niż narodowca. A już z całą pewnością nie jestem państwowcem.
 • a jak dadzą sobie radę
  to znaczy, wygryzą mnie z roboty i zajmą moje mieszkania, a ja do afryki.

  Tylko czemu mam się na to godzić?
 • @Marx 8888 23:29:22
  Marxie, koleś jest prowokatorem i agitatorem zarazem i myślę, ze zanim zacznie zapraszać muslimów na Wyspy, to powinien obejrzeć linkowany tu filmik.
  Porównując przemieszczanie się ludności w granicach UE i pisze tu o jej mieszkańcach, z tym, co dzieje się ostatnio w kwestii islamizacji Europy, to nic innego, jak idiotyzm. Zostać idiota na zlecenie, to nic trudnego, jak sie okazuje.
  Autor notki, to taki Hadacz II. Obaj zdaje się nadają z jakiegoś zakładu dla obłąkanych, bo nawet w przypadku przyjęcia zlecenia takiej działalności, trzeba być niespełna rozumu.
  Wycinaj idiotów, a nie dyskutuj z nimi, Szanowny Marksie!

  Pozdrawiam serdecznie!

  https://www.youtube.com/watch?v=XFXNJfwcCDs
 • @Marx 8888 10:45:34
  A ja ostatnio przegrałem w pokera. Ale tylko dlatego, że dałem rywalowi fory!
 • @Marx 8888 10:45:34
  Ciebie również miło widzieć :)

  Marxie temat islamizacji Europy i tego, co w tej chwili się wyprawia z napływem swołoczy na Stary Kontynent, zasługuje na jak najbardziej poważne traktowanie.
  Niestety, ale zainicjowane zostało coś, co zagraża życiu każdego Europejczyka. Każdego bez wyjątku.
  Tu nie chodzi o to, że jakiś muslim odbierze pracę, czy dom Polakowi, gdyż w ich słowniku pojęcie pracy nie istnieje. Tu chodzi o to, że oni zaczną dekapitować ludzi na ulicach, co już zresztą zaczęli i to w Anglii właśnie.
 • @Jinks 10:20:51
  Jinks ciebie to tylko interesuje rusyfikacja Europy i to jest dla ciebie OK.
  A dlamnie czy swolocz kacapska ,zydowska czy islamska to jedno i to samo szambo przed ktorym sie nalezy bronic - panial ili niet.
 • @zakzbig 18:22:41
  Ciebie to rusyfikować już nie trzeba, gdyż gadasz (nie piszesz) po rusku, bo z pisownią i zastosowaniem miękkich i twardych znaków mógłbyś mieć problem nie mniejszy niż z używaniem znaków polskich, no ale pisać coś trza, no nie?
  Szkoda tylko, że idiotyzmy.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY